स्वास्थ्य उपचार सेवा कार्य तालिका
नेपाल प्रहरी अस्पताल स्वास्थ्य उपचार सेवा कार्य तालिका
इमरजेन्सी अवस्था बाहेक ओ.पि.डी.सेवा ०९.०० बजेदेखि १५.०० बजेसम्म हुनेछ
१. स्त्री तथा प्रसुति सेवा :
१. |
प्र.अ.म.नि. |
डा. आशा सिंह |
युनिट-१ OT Day - बुधबार ओ.पि.डी. - आइत / मंगल / विहि । प्रोसिडयर :- सोम / शुक्र युनिट -२ OT Day - आइतबार ओ.पि.डी. - सोम / बुध / शुक्र प्रोसिडयर :- मंगल / विहि |
२. |
प्र.ब.उ. |
डा. अभिमन्यु श्रेष्ठ |
|
३. |
प्र.उ. |
डा. सेवक श्रेष्ठ |
|
४. |
प्र.उ. |
डा. रोजिना मानन्धर |
|
५. |
प्र.ना.उ. |
डा. दीपा चुडाल |
|
६. |
प्र.ना.उ. |
डा. दिपक खरेल |
|
७. |
प्र.ना.उ. |
डा. सन्तोष कुमार ठाकुर |
२. चर्मरोग :
१. |
प्र.ना.म.नि. |
डा. रामकृष्ण राजभण्डारी |
ओ.पि.डी. - आइत / मंगल / विहि |
२. |
प्र.ब.उ. |
डा. संजिता घिमिरे दाहाल |
ओ.पि.डी. - सोम / बुध / शुक्र |
३. |
कन्सल्टेण्ट |
डा. संगीता वराल वस्नेत |
ओ.पि.डी. - मंगल / विहि |
४. |
कन्सल्टेण्ट |
डा. लोकेन्द्र लिम्बु |
OT Day - बुधबार |
३. रेडियोलोजी :
१. |
प्र.ना.म.नि. |
डा. विजयराम श्रेष्ठ |
सार्वजनिक विदा बाहेक सबै दिन |
२. |
प्र.ब.उ. |
डा. दिपा न्हुच्छे प्रधान |
सार्वजनिक विदा बाहेक सबै दिन |
३. |
प्र.उ. |
डा. केदार खड्की |
अल्ट्रासाउण्ड- आइत/मंगल/विहि । रिपोटिङ- सोम/बुध/शुक्र |
४. |
प्र.ना.उ. |
डा. सुवास थापा |
अल्ट्रासाउण्ड - सोम/बुध/शुक्र । रिपोटिङ- आइत/मंगल/विहि |
५. |
प्र.ना.उ. |
डा. कृष्णमणी चापागाई |
सार्वजनिक विदा बाहेक सबै दिन |
६. |
Radiologist |
डा. प्रकाश बन्जाडे |
सार्वजनिक विदा बाहेक सबै दिन |
७. |
Radiologist |
डा. उमेश प्रसाद खनाल |
आइत / सोम / मंगल / शुक्र |
४. जनरल सर्जरी :
१. |
प्र.ना.म.नि. |
डा. संजय विक्रम श्रेष्ठ |
OT Day - सोम / शुक्र ओ.पि.डी. - सार्वजनिक विदा बाहेक सबै दिन |
२. |
प्र.ब.उ. |
डा. विपिन कुमार श्रेष्ठ |
|
३. |
प्र.ना.उ. |
डा. रोशन कुमार निराला |
|
४. |
प्र.ना.उ. |
डा. निशेफ अधिकारी |
|
५. |
MS, MCh / Best Plastic Surgery |
डा. इश्वर लोहनी |
OT Day - अनकल |
६. |
Uro-Surgeon |
डा. रविन बस्नेत |
OT Day - अनकल |
५. हाडजोर्नी :
१. |
प्र.ना.म.नि. |
डा. गोपेश कुमार ठाकुर |
OT Day - आइत / मंगल ओ.पि.डी. - सार्वजनिक विदा बाहेक सबै दिन |
२. |
प्र.उ. |
डा. अर्जुन प्रसाद डुम्रे |
|
३. |
प्र.ना.उ. |
डा. नर्मन लामिछाने |
|
४. |
प्र.ना.उ. |
डा. शंकर थापा |
|
५. |
प्र.ना.उ. |
डा. निरज कुमार सिंह |
|
६. |
कन्सल्टेण्ट |
डा. विजयेन्द्र अधिकारी |
ओ.पि.डी. - आइतबार १६.३० बजे । OT Day - मंगलबार १६.३० बजे |
६. आँखारोग :
१. |
प्र.ब.उ. |
डा. दिपक श्रेष्ठ |
OT Day - सोमबार ओ.पि.डी. - सार्वजनिक विदा र OT Day बाहेक सबै दिन |
२. |
प्र.उ. |
डा. ज्योती बाँस्तोला पौडेल |
|
३. |
कन्सल्टेण्ट |
डा. पल्लवी खरेल |
|
४. |
Ophthalmology |
डा. सुमन शम्सेर थापा |
OT Day - अनकल |
७. नाक, कान, घाटी :
१. |
प्र.ब.उ. |
डा. सुभाष आचार्य |
OT Day - विहिबार ओ.पि.डी. - सार्वजनिक विदा बाहेक सबै दिन |
२. |
प्र.ना.उ. |
डा. नविन लगेजु |
|
३. |
प्र.ना.उ. |
डा. प्रकाश खनाल |
|
४. |
कन्सल्टेण्ट |
डा. प्रभात चन्द्र ठाकुर |
OT Day - अनकल |
८. मेडिसिन विभाग :
इन्टरनल मेडिसिन |
|||
१. |
प्र.ब.उ. |
डा. दामोदर पौडेल |
ओ.पि.डी. / अनकल दिन - सोम / बुध / शुक्र प्रोसिडियर - आइत / मंगल / विहि |
२. |
प्र.ना.उ. |
डा. नविन कुमार रौनियार |
ओ.पि.डी. / अनकल दिन - आइत / मंगल / विहि प्रोसिडियर :- सोम / बुध / शुक्र |
श्वास प्रश्वास तथा छातिरोग |
|||
१. |
प्र.ब.उ. |
डा. मनोज कुमार यादव |
ओ.पि.डी. / अनकल दिन - आइत / मंगल / विहि प्रोसिडियर / MICU Round :- सोम / बुध / शुक्र |
२. |
प्र.ब.उ. |
डा. सुरज राना |
ओ.पि.डी. / अनकल दिन - सोम / बुध / शुक्र प्रोसिडियर / MICU Round - आइत / मंगल / विहि |
नेफ्रो |
|||
१. |
प्र.ब.उ. |
डा. दिवा शर्मा |
ओ.पि.डी. / अनकल दिन - सोम / बुध / शुक्र प्रोसिडियर - आइत / मंगल / विहि |
२. |
प्र.उ. |
डा. सागर कुमार दुवाल श्रेष्ठ |
ओ.पि.डी. / अनकल दिन - आइत / मंगल / विहि प्रोसिडियर - सोम / बुध / शुक्र |
|
|||
१. |
Rheumatology |
प्रदिप श्रेष्ठ |
ओ.पि.डी. - सार्जनिक विदा बाहेक सबै दिन |
२. |
Neurology |
डा. घनश्याम खरेल |
ओ.पि.डी. - विहान ०७.०० बजे सोमबार /बुधबार / विहिबार |
३. |
Clinical Oncologist |
डा. रिता कुमारी महासेठ |
ओ.पि.डी. - बेलुका १६.३० बजे मंगलबार |
४. |
Consultant |
प्रा. डा.रामदेव प्रसाद शाह |
विहान ११.३० बजे - अनकल |
५. |
Cardiology |
डा. रवि मल्ल |
Echocardiogram - विहान ०७.०० बजे - सोमबार |
६. |
Cardiology |
डा. दिपक लिम्बु |
Echocardiogram - विहान ०७.०० बजे मंगलबार / विहिबार |
७. |
Cardiology |
डा. सञ्जय सिंह के.सी. |
ओ.पि.डी. - विहान ०७.०० बजे बुधबार / शुक्रबार |
८. |
Cardiology |
डा. स्मृति शाक्य |
ओ.पि.डी. - विहान ०७.०० बजे आइतबार |
९. मानसिक :
१. |
प्र.ब.उ. |
डा. आशिष दत्त |
ओ.पि.डी. - सार्जनिक विदा बाहेक सबै दिन |
२. |
प्र.ना.उ. |
डा. जयन्ती ढुंगाना |
|
३. |
कन्सल्टेण्ट |
डा. एन्जेला रेग्मी |
१०. बालरोग :
१. |
प्र.उ. |
डा. सुवर्ण कुँवर |
ओ.पि.डी. - सार्जनिक विदा बाहेक सबै दिन |
२. |
प्र.ना.उ. |
डा. मुक्ति घिमिरे |
|
३. |
प्र.ना.उ. |
डा. अस्कल देवकोटा |
|
४. |
प्र.ना.उ. |
डा. प्राप्ती श्रेष्ठ |
११. इमरजेन्सी :
१. |
प्र.ना.उ. |
डा. वीबेक राजभण्डारी |
ओ.पि.डी. - सार्जनिक विदा बाहेक सबै दिन प्रोसिडियर / अनकल - इमरजेन्सी विभागका विरामी |
१२. डेन्टल :
१. |
प्र.ब.उ. |
डा. संज्ञा मल्ल |
OT Day - बुधबार / विहिबार ओ.पि.डी. - सार्जनिक विदा बाहेक सबै दिन |
२. |
प्र.ना.उ. |
डा. शोभा वाग्ले |
|
३. |
प्र.ना.उ. |
डा. बिकल श्रेष्ठ |
|
४. |
प्र.ना.उ. |
डा. भवानी गुरुङ |
|
५. |
प्र.ना.उ. |
डा. बोध विक्रम कार्की |
|
६. |
प्र.ना.उ. |
डा. शिरीषचन्द्र रेग्मी |
|
७. |
प्र.ना.उ. |
डा. आदर्श खनाल |
|
८. |
प्र.ना.उ. |
डा. प्रशंसा शाक्य |
|
९. |
Orthodontist |
डा. द्रवेश कुमार झा |
ओ.पि.डी. - विहान ११.०० बजे आइत / मंगल / विहि |
१०. |
M.S.ORL-HNS |
डा. दिपक यादव |
अनकल |
११. |
M.S.Burn and Plastic Surgery |
डा. सुरेन्द्र जंग बस्नेत |
OT Day - अनकल |
१२. |
Prosthodontics |
डा. दिपक थापा |
OT Day - अनकल |
१३. |
Oral Surgeon |
डा. प्रणय शाक्य |
OT Day - अनकल |
१३. फिजियोथेरापी :
१. |
प्र.ब.उ. |
कुशल रानाभाट |
सार्वजनिक विदा बाहेक सबै दिन |
२. |
प्र.उ. |
निराकर घिमिरे |
|
३. |
प्र.नि. |
विकाश श्रेष्ठ |
१४. क्लिनिकल ल्याबोरेटोरी :
१. |
प्र.ना.उ. |
डा. समृद्धि कार्की |
प्रोसिडियर तथा रिपोटिङ - सार्वजनिक विदा बाहेक सबै दिन |
२. |
प्र.ना.उ. |
डा. आज्ञा श्रेष्ठ |
|
३. |
Oral Pathology |
डा. प्रतिक्षा घिमिरे |
अनकल |
४. |
Microbiology |
डा. खिलासा पोख्रेल |
सार्वजनिक विदा बाहेक सबै दिन |
१५. Diet & Nutrition Counseling :
१. |
प्र.ना.उ. |
भुपाल बाँनिया |
ओ.पि.डी. - सार्जनिक विदा बाहेक सबै दिन |
२. |
प्र.नि. |
टंक भट्टराई |